روزهایی که ورزش فقط کاری بود که شما در باشگاه انجام می دادید گذشته است. حالا راحت تر از همیشه می توانید بدون اینکه از راحتی خانه خود خارج شوید ورزش کنید و حتی مزایای بسیاری برای تناسب اندام در خانه نیز مشخص شده است. بنابراین ، چه تازه مسیر تناسب اندام خود را شروع کرده باشید و یا اینکه اخیراً تناسب اندام در خانه را شروع کرده اید ، ما در مورد اینکه چگونه می توان تاثیر برنامه روزمره برای تناسب اندام خود را در خانه به حداکثر برساند ، همه کارها را برای شما انجام داده ایم! این راهنمای جامع برای شروع یک روتین تناسب اندام در خانه همه چیز را برای شما مشخص کرده است تا بتوانید در خانه به تناسب اندام مورد نظر خود برسید.

فواید تناسب اندام خانگی

تمرینات خانگی نه تنها می توانند به اندازه تمرینات بدنسازی باشگاهی موثر باشند ، بلکه مزایایی دارند که فراتر از سلامتی و هیکل شما هستند.

تمرینات خانگی این مزایا را دارند:

زمان را کاهش دهید

دیگر نیازی به انتظار برای تاکسی ، دنبال جای پارک گشتن ، یا رانندگی به سالن ورزشی نیست. با تمرین در خانه ، در وقت خود صرفه جویی خواهید کرد ، و حتی راحت تر می توانید تمرینات را در برنامه پرمشغله خود جای دهید.

پس انداز کنید

همانطور که به نظر می رسد ، قطعاً برای تمرین کردن به عضویت گران قیمت در سالن ورزشی احتیاج ندارید. تمرینات در خانه باعث می شود که فرم شما بدون نیاز به صرف هزینه زیاد، راحت تر باشد بنابراین می توانید در عوض یک دست لباس ورزشی دیر بخرید.

جا دادن تمرینات در برنامه پرمشغله تان

تمرینات خانگی نه تنها به صرفه جویی در وقت شما کمک می کند ، بلکه چون می توانید آنها را در هر زمان انجام دهید ، برای روزهای پرمشغله ، ایده آل هستند.

حفظ حریم خصوصی

اگر در مورد ورزش در محیط های عمومی، احساس ناامنی می کنید ، تمرینات خانگی این احساس ایمنی را به شما باز می گرداند.

متنوع کردن

تنوع در تمرینات را حفظ کنید ، تا هرگز خسته نشوید و پیشرفت شما متوقف نشود. برای تمرین روزانه در خانه به برنامه ما سربزنید.

راهنمای گام به گام شروع برنامه روزمره تناسب اندام در خانه

 شماره 1 فضای تمرین خود را آماده کنید

این مرحله ساده است. در خانه خود محلی را که می توانید تمرینات خود را در آن انجام دهید پیدا کنید و آن را سرگرم کننده درست کنید! چه اتاق نشیمن باشد یا یک سالن ورزشی خصوصی در خانه ، فضای اختصاصی برای تمرین خود را آماده کنید. وسایل خود را مرتب کنید ، زیرانداز یا تشک در آنجا بگذارید ، حتی ممکن است یک ناقوس مدیتیشن ، حوله های تا شده یا اسپری خوشبو کننده داشته باشید تا در وسط تمرین از آن استفاده کنید. فضا را جذاب و الهام بخش کنید تا از حضور در آن لذت ببرید.

شماره 2 اهداف تناسب اندام خود را تعیین کنید و موارد الهام بخش خود پیدا کنید

چرا می خواهید ورزش کنید؟ برای لاغر شدن است؟ احساس قویتر بودن می کنید؟ با بچه های خود همراه باشید؟ سلامتی خود را بهبود ببخشید؟ استرس و اضطراب را کاهش دهید؟ دلایل شما هرچه باشد ، آنها را بنویسید و در جایی قابل مشاهده نگه دارید.

سپس برخی از اهداف را مشخص کنید. آنها را هوشمندانه انتخاب کنید (خاص ، قابل اندازه گیری ، قابل دستیابی ، مرتبط و در زمان مناسب). به عنوان مثال : هدف شما “کاهش وزن” نیست ، هدف شما این است که “هفته ای نیم کیلوگرم چربی بدن خود را آب کنید”. سپس همان مفهوم را در مورد “چگونه انجام آن” اعمال کنید. چگونه به اهداف خود خواهید رسید؟ به عنوان مثال ، من در هفته سه روز تمرین استقامتی و هفته ای X دقیقه تمرین هوازی انجام می دهم.

شماره 3 تمرینات خود را برنامه ریزی کنید

بر اساس “چگونگی رسیدن به اهداف” و مرکز مدیریت و پیشگیری بیماری 150 دقیقه فعالیت با شدت متوسط ​​یا 75 دقیقه فعالیت هوازی شدید و حداقل دو جلسه تمرین استقامتی در هفته را توصیه می کند ، برای تمرینات خود برنامه ریزی کنید.

مهم است که به طور خاص در مورد:

چه روزهایی تمرین خواهید کرد.

چه تمریناتی را هر روز انجام خواهید داد.

در چه ساعتی از روز تمرین می کنید.

شروع با برنامه ، اولین قدم برای رسیدن به اهداف خود است. و خبر خوب ، شما می توانید تمرینات خود را در برنامه ما برنامه ریزی کرده و یادآوری تمرین را تنظیم کنید ، ماندن در راس اهداف تمرین در خانه راحتتر از همیشه می شود.

شماره 4 سلام به تعهد

انگیزه یک احساس فوق العاده سرگرم کننده است. شما احساس می کنید شکست ناپذیر هستید و هیچ چیز مانع شما برای رسیدن به اهدافتان نمی شود. تا اینکه ، شما یک شب بد خواب می شوید ، یک مشکل شخصی برایتان پیش می آید ، یا یک روز سخت کار را سپری می کنید ، و انار انگیزه شما از بین می رود. به همین دلیل  بسیار مهم است که به اهداف خود متعهد باشید. انگیزه زودگذر است ، اما تعهد شما برای تلاش در جهت رسیدن به اهداف خود انتخابی است که شما هر روز بر آن تسلط کامل دارید.

شماره 5: پیشرفت و اهداف خود را دنبال کنید

دانستن اینکه برنامه شما در حال انجام است ، بهترین راه برای ماندن در مسیر رسیدن به اهداف است. با این حال ، گاهی اوقات اگر به آن توجه نکنید متوجه پیشرفت خود نمی شوید. هدف تناسب اندام شخصی شما هرچه باشد ، راهی برای اندازه گیری اطلاعات در مورد آن پیدا کنید ، مانند از کمتر شدن دور شکم ، مشاهده تناسب لباس های متفاوت ، داشتن انرژی بیشتر ، احساس آرامش بیشتر. همچنین ، چگونه دستیابی به اهداف خود را دنبال کنید. ما عاشق بررسی روزها هستیم که به اهداف روزانه خود می رسیم!

روتین تناسب اندام خانگی خود را بصورت رایگان و بدون تجهیزات شروع کنید

 اگر فکر می کنید بدون هیچ وسیله ای نمی توانید در خانه تمرین داشته باشید ، پس ما به شما می گوییم که با ترکیب صحیح تمرینات و پشتکار شما ، وزن بدن شما می تواند یکی از بهترین تجهیزات ورزشی برای عضله سازی ، چربی سوزی و کسب سلامتی شما باشد.

دسته بندی های تمرینات تناسب اندام در خانه

یکی دیگر از مزایای بزرگ تمرینات در خانه این است که می توانید به هر اندازه که می خواهید تنوع ایجاد کنید. با برنامه ما ، شما می توانید به حرکت انشت روی گوشیتان برنامه اختصاصی خود را دریافت کنید! همچنین ، شما می توانید از بین دسته های مختلف تمرین در برنامه ما ، انتخاب کنید.

شما می توانید از طیف متنوعی از نظر مدت کلاس ، شدت کلاس و مربیان انتخاب کنید تا دقیقاً همان چیزی را که به دنبال آن می گردید پیدا کنید.

با استفاده از برنامه ما ، هرگز تمرینات در خانه به این آسانی نبوده است.

 چالش های ما

چالش های متنوعی را که در برنامه ما وجود دارد انتخاب کنید! یا ، چالش اختصاصی خود را شروع کنید ، تمرینات مورد علاقه خود را انتخاب کنید. دوستان خود را برای یک مسابقه کوچک دوستانه دعوت کنید!

چالش اسکات مبتدی

با 30 روز تمرینات تقویت کننده ران ، این چالش شما را مجبور به عضله سازی پایین تنه خود می کند. هر چالش روزانه 5 دقیقه بیشتر طول نمی کشد ، بنابراین بهترین راه برای عادت دادن بدن به تحرک و فعالیت روزانه است.

مربیان ما تکنیک های انگیزشی خود را به اشتراک می گذارند

خوش اندام ترین افراد چگونه روی فرم می مانند؟ ما از برخی از مربیان مان پرسیدیم که چگونه انگیزه خود را برای تمرین حفظ می کنند و ما همه اسرار آمادگی جسمانی آنها را به اشتراک می گذاریم ، تا شما بتوانید همیشه در بهترین حالت بمانید.

به کار خود ادامه دهید

آیا به هیجان بیشتری نیاز دارید تا از رسیدن به اهداف تناسب اندام خود برانگیخته شوید؟ در اینجا برخی از منابع انگیزشی آورده شده است که باعث می شود حتی در خسته کننده ترین قسمتهای تمرین خود را برانگیخته کنید یا حتی در روزهایی که می خواهید در رختخواب بمانید برای خود انگیزه ایجاد کنید.

تمرینات بدون نیاز به تجهیزات

یکی از بهترین قسمتهای برنامه تناسب اندام در خانه این است که می توانید آن را در هر زمان شروع کنید ، بدون نیاز به تجهیزات!

با ما از پرداخت هزینه زیاد برای تمرین در خانه جلوگیری کنید

ورزش کردن در خانه نباید باعث ایجاد سوراخ در کیف پول شما شود و یا حتی باید برای شما هیچ هزینه ای نداشته باشد. به همین دلیل تمام تمرینات در برنامه ما رایگان و یا با هزینه بسیار پایین می باشد. از مبندی گرفته تا حرفه ای ، این برنامه دارای یک بانک اطلاعاتی عظیم از تمرینات برای تمام سطوح است. با ده ها دسته تمرین ، همچنین یک روش عالی برای یافتن تمرین های مناسب برای شما.