در مدت زمان کوتاهی که شما برای تصمیم گیری در مورد فیلمی که قرار است ببینید می گذارید ، می توانید کاری بسیار شگفت انگیز برای سلامتی خود (و تقویت روحیه خود) انجام دهید. ما درباره تمرینات سریع کالری سوزی صحبت می کنیم.

ساعتها ورزش کردن در باشگاه ورزشی یک روش قدیمی است. فقط کافی است ، ورزشی مناسب حتی برای ده دقیقه می تواند به شما در رسیدن به اهداف تناسب اندام کمک کند.

اما صبر کنید ، چیزی که واقعاً شما را شکه می کند این است که حتی با کمک این تمرینات سریع می توان نتیجه سریعتری نسبت به تمرینات متوسط ​​و طولانی تر بدست آورد.

5 مزیت شگفت آور تمرینات سریع کالری سوزی

 شماره 1 با تمرینات اینتروال کالری بیشتری بسوزانید

شاید با خود فکر کنید که این حرف دروغی بیش نیست! اما در یک مطالعه اخیر ، مردانی که 13 دقیقه تمرین اینتروال (تمرین با شدت بالا) انجام دادند ، در هر دقیقه کالری بیشتری نسبت به مردانی که 40 دقیقه تمرین هوازی یکنواخت داشتند ، سوزاندند. تمرینات اینتروال همچنین یک اثر “پس سوز” ایجاد می کند که در طی 24 ساعت بعد از اتمام ورزش ، کالری بیشتری می سوزانید ، و 10 دقیقه ورزش شدید بهتر از تمرین نکردن است.

شماره 2 می تواند به شما برای سلامت طولانی تر در زندگی کمک کند

ورزش برای سلامت ما ضروری است. و یک مطالعه نشان می دهد که ورزش تنها برای 15 دقیقه در روز ، طول عمر را سه سال افزایش می دهد! بله  جدی گفتیم فقط 15 دقیقه !! همه ما می توانیم 15 دقیقه از وقت خود را به ورزش اختصاص دهیم.

شماره 3 سوخت و ساز را افزایش دهید تا لاغر تر شوید

گنجاندن فعالیت های عضله سازی ، کمی به سوخت و ساز بدن کمک می کند. حتی فقط ده دقیقه در روز می تواند توده عضلانی شما را افزایش دهد ، که به شما کمک می کند کالری بیشتری در طول روز بسوزانید. نکته مخفی؟! طبق این مطالعه ، سه روز تمرین قدرتی در هفته میزان سوخت و ساز را افزایش می دهد.

شماره 4 ذهنتان را تقویت کنید

آیا در تمرکز یا خلاقیت مشکل دارید؟ با یک تمرین کوتاه مدت ، قدرت ذهنی خود را متحول کنید. این شبه دارو نیست ، یکی از مطالعات اخیر نشان داد کسانی که 10 دقیقه دوچرخه سواری با سرعت متوسط ​​تا شدید می کنند ، پس از ورزش سریعتر از قبل می توانستند به سوالات پاسخ دهند. چیزی در حدود 14 درصد افزایش عملکرد شناختی. واقعا شگفت انگیزه!!

شماره 5 درست مثل قرص شادی آور

ورزش اندورفین تولید می کند ، که باعث ایجاد حس خوب می شود. به علاوه ، مطالعات بارها و بارها نشان داده اند که ورزش چقدر می تواند برای کمک به کاهش استرس مفید باشد ، که دلیل خوبی برای در اولویت قرار دادن ورزش حتی برای 10تا 15 دقیقه در روز است.

پنج تمرین 10 دقیقه ای برای کالری سوزی

می خواهید از تمرینات سریع خود نهایت استفاده را ببرید؟ ما پنج روال اصلی خود را در اختیار شما قرار می دهیم تا از ده دقیقه ارزشمندی که باید برای ورزش صرف کنید نهایت استفاده را ببرید.

شماره 1 نظریه نارنجی: ساعت قدرت

این تمرین ده دقیقه ای با ترکیبی از تمرین قدرتی و اینتروال باعث تعریق و ایجاد احساس شگفت انگیزی می شود. با تمریناتی مانند پلانک پروانه و کلاغ پر ، این ها تحولی سریع برای افزایش چربی سوزی شماست.

شماره 2 تمرین اینتروال سرعتی

وقتی قصد داریم در کمترین زمان ممکن باسن و ران خود را تقویت کنیم ، این تمرین نقطه شروع شماست. مربیان ما شما را با تمریناتی مانند هیپ بریج و لگد زدن که همه قسمت های پایین تنه شما مورد هدف قرار می دهد ، راهنمایی می کنند.

شماره 3 برای سلامتی مبارزه کنید

با این تمرین سریع کالری سوزی ، خون را در رگهایتان پمپاژ کنید. به خودتان قول دهید که این ده تمرین را به پایان برسانید تا با کمک مربیان از این تمرین ، بیشترین بهره را ببرید.

شماره 4 تقویت کامل بازو

در این تمرین قدرتی 10 دقیقه ای عضلات شانه ها ، دوسر بازویی ، سه سر و سینه خود را عضله سازی کنید. با تمرینات تقویت کننده موثر مانند جلوبازو ایزومتریک ، چرخش های داخلی و خارجی شانه و ردیف های تک بازو عضله سازی را احساس کنید.

شماره 5 اکسپرس کامل بدن

این تمرین سریع کالری سوزی یک دقیقه هم وقت شمارا هدر نمی دهد. مربیان ما،  ماهیچه های کل بدن شما را تحریک می کند و شدت چربی سوزی را که بر موثرترین حرکات مرکب بنا شده است ، افزایش می دهد.

بهانه ها را کنار بگذارید و به نتایجی که می خواهید برسید!

حتی پرمشغله ترین افراد می توانند ده دقیقه وقت اضافی پیدا کنند تا تمرین کنند. پس چه چیزی مانع شما می شود؟ یافتن دلیلی برای ایجاد انگیزه در انجام فعالیت های روزمره ، راز حفظ یک برنامه ورزشی موثر و تجربه نتایج شگفت انگیز از داشتن تناسب اندام و سلامتی است. خودتان متوجه تاثیرات آن می شوید.