اکنون که سال 1399 را پشت سر گذاشته ایم ، بیشتر ما بیش از هر زمان دیگری بدنبال شروع تازه ای هستیم. برخی از ما عادت های سالم جدیدی را شروع کرده ایم و حتی ممکن است برنامه فعلی تناسب اندام خود را تقویت کرده ایم یا ارتقا داده ایم. و از آنجا که بسیاری از ما سال گذشته شروع به ورزش در خانه کرده ایم ، رفتن به این سال جدید با تمرینات خانگی جدید و هیجان انگیز راهی عالی برای تنوع بخشیدن به برنامه های تناسب اندام است.

برای کمک به شروع سال جدید و ارتقاء برنامه تمرینی سال 1400 ، ما ده تمرین برتر و محبوب سال 1400 را با شما به اشتراک می گذاریم. از تمرین هوازی سبک گرفته تا پیلاتس . ما عاشق تمریناتی که امسال شروع شده است، هستیم.

تمرینات که امسال به برنامه روزانه خود اضافه کنید

تمرین هوازی سبک

اگر به دنبال یک تمرین هوازی سبک هستید که کالری زیادی می سوزاند ، چیزی بهتر از این تمرین Low Impact Cardio Blast نیست. این تمرین ضمن محافظت از مفاصل ، ضربان قلب شما را بالا می برد. نکته مهم ! این تمرین فقط 21 دقیقه است ، بنابراین می توانید این تمرین را حتی در روزهای پرمشغله هم انجام دهید.

پیلاتس

 مربی پیلاتس ما پر انرژی و تمرینات شگفت انگیز پیلاتس را برای شما به ارمغان آوردند. در حالی که هم لذت می برید و هم در پیکرتراشی خود قدم برمیدارید.

سطح صفر

چه تازه وارد یوگا شده باشید و چه بدنبال یک تمرین بهبودی عالی هستید ، این کلاس Level Zero با Vytas مکانی عالی برای شروع است.

تمرینات پرشدت اینتروال مبتدی

 مبانی تمرینات اینتروال را با مربیان ما  بیاموزید. در این کلاس 19 دقیقه ای می توانید در این تمرین هوازی که به راحتی می توانید انجام دهید کالری بسوزانید.

تمرینات پرشدت اینتروال جنگی

 این 10 دقیقه تمرین پرشدت اینتروال جنگی یکی از تمرینات مورد علاقه برای تقویت سریع بدن است. مربیان ما ، شما را از طریق این تمرین عضله سازی جنگی در کمترین زمان سوخت و ساز بدنتان را افزایش می دهد.

بازوهای قوی تر

 این تمرین 14 دقیقه ای بالاتنه و شکم ، بدن و بالاتنه شما را برای رسیدن به حداکثر نتیجه به چالش می کشد.

یوگای فول بادی

مربی ما در این 28 دقیقه کلاس یوگای فول بادی که برای گرم کردن کل بدن طراحی شده است ، شما را راهنمایی می کند. این کلاس بر روی ایجاد گرما ، قدرت و عشق از کل بدن شما تمرکز دارد.

تمرینات پرشدت اینتروال متنوع

مربی ما شما را از طریق این تمرین 22 دقیقه ای تمرینات پرشدت اینتروال متنوع  که دارای 4 تمرین فول بادی است هدایت می کند. با عبور از هر مرحله ، بدن شما به طور مداوم به چالش کشیده می شود تا عمیق تر عضله سازی کنید.

پشت و بازو 

 این تمرین سریع 12 دقیقه ای با مربی ما روی تمرینات بالا تنه تمرکز دارد. با این تمرین قدرتی با دمبل ، پشت و بازوهای خود را تحت فشار قرار دهید.

کالری سوزی بی وقفه

آماده شوید تا با این تمرینات عرق بریزید. ضربان قلب خود را بالا ببرید و تک تک عضلات بدن خود را درگیر کنید.

به برنامه تناسب اندام خود در خانه تنوع ببخشید

این که آیا شما در حال رسیدن به اهداف جدید تناسب اندام در سال 1400 هستید یا فقط می خواهید برخی از تمرینات جدید را به برنامه تناسب اندام خانگی خود اضافه کنید ، این ده تمرین کیک استارتر سال 1400 را هم در نظر بگیرید.