تو فصل تعطیلات لاکچری باشیم؟ با لم دادن روی کاناپه به همراه یک پتوی نرم در ساعت 5:30 بعد از ظهر یک روز سرد چطورید. باور کنید همه ما برای استراحت در شب های سرد زمستانی دل تنگیم، اما اهداف تناسب اندام در هوای سرد را فراموش نکنید! خودمراقبتی قرار است که روتین گرم و نرم شما را با برخی حرکات عالی جایگزین کند، که نه تنها به شما کمک می‌کند تا انرژی بیشتری داشته باشید، بلکه می‌توانید در طول این فصل و تعطیلات بسیار شلوغ آن، حالات مثبت بیشتری را در خودت جریان دهید.

این شش نکته تناسب اندام به شما کمک می کند تا این فصل را در آغوش بگیرید و هچنین در ماه های سردتر و تاریک سال در مسیر خود بمانید.

6 نکته تناسب اندام که شما را در فصل سرما با انگیره نگه می دارد

شماره 1: تمرین خود را در فضای باز انجام دهید

بسته به جایی که زندگی می کنید، همچنان ممکن است بتوانید به راحتی تمرینات خود را در خارج از خانه انجام دهید. اگر چنین است، اکنون زمان بسیار خوبی قبل از رسیدن به سردترین ماه های سال است! خواه دویدن در اطراف پارک محله‌تان، رفتن به مسیرهای پیاده‌روی یا استفاده از ویدیئو های انرجیم در خارج از خانه می باشد، اضافه کردن هوای تازه و هر گونه نور بالقوه خورشید به تمریناتتان می‌تواند به تقویت هورمون‌های شادی بخش شما در فصلی که استرس ممکن است به بالاترین حد خود برسد، کمک کند.

شماره 2: ورزش تان را اجتماعی کنید

برنامه های تعطیلات ممکن است شلوغ شود و برنامه ریزی با دوستان یا خانواده می تواند کمی چالش برانگیزتر باشد. با درخواست از یک دوست یا یکی از اعضای خانواده که یار تمرینی شما باشد، در برنامه تناسب اندام خود انگیزه بیشتر داشته باشید! این می تواند به شما کمک کند مسئولیت پذیر و در مسیر خود باقی بمانید.

هیچ یار ورزشی در ذهن ندارید؟ کلاس های تناسب اندام گروهی یک راه عالی برای عرق کردن همراه با معاشرت است. شما همچنین می توانید دوستان خود را دعوت کنید تا به انرجیم بپیوندند.

شماره 3: قبل از اینکه بیرون بروید خودتان را خوب بپوشید

اگر لباس مناسب بپوشید، در طول تمرین احساس راحتی بیشتری خواهید کرد و یک بهانه دیگر برای حذف تمرین در آن روز را حذف کردید. اطمینان حاصل کنید که لایه های تنفسی لباستان شما را هنگام تعریق گرم نگه دارد.

اگر می خواهید در این فصل از خود مراقبت کنید، این بهانه خوبی برای اضافه کردن لباس های ورزشی زیبا، گرم و جدید به کمد لباس تان است!

شماره 4: روی ویدیوی تمرین خانگی مورد علاقه خود، دکمه شروع را فشار دهید

دلیلی وجود ندارد که اجازه دهید کمی باران (تاریکی یا سرما) مانع از رسیدن به اهداف تناسب اندام شما شود. هنگامی که سرحال و با حوصله هستید، قرار دادن ویدیوی تمرینی مورد علاقه خود با انرجیم باعث نجات شما خواهد شد.

فراموش نکنید، دانستن اینکه توسط یک مربی متخصص آموزش می بینید، به شما انگیزه آماده شدن برای تمرینات بعدی را خواهد داد.

شماره 5: از ساعت ناهار خود بهره ببرید

فهرست کارها در این وقت از سال طولانی است، به علاوه ما در این زمان از سال نور روز کمتری داریم، بنابراین روی ساعت ناهار خود حساب کنید! از این زمان عاقلانه استفاده کنید و یک تمرین سریع را انجام دهید. انجام یک تمرین سریع اینتروال، دویدن در اطراف محل کار یا یک جلسه آنلاین تناسب اندام می تواند به شکستن روز پرمشغله شما کمک کند و باعث افزایش انرژی و بهره وری شما شود.

شماره 6: هم ذهن و هم بدن را ورزش دهید

افزودن تمرینات تمرکز حواس به روال روزانه می تواند به شما کمک کند که از سلامت روحی برخوردار شوید، همچنین باعث افزایش انعطاف پذیری، کاهش درد مفاصل، بهبود تعادل و پیدا کردن آرامش حتی در هرج و مرج باشید. دسته بندی یوگا انرجیم را برای انواع کلاس های یوگا که می توانید مستقیماً از خانه خود به صورت رایگان انجام دهید را مرور کنید!

روال تناسب اندام خود را در این فصل از سر گیرید

با فرا رسیدن هوای سردتر و شلوغ شدن فصل تعطیلات، شور و هیجان در محیط و میل جمعی برای انجام ورزش های گروهی بالا می رود. واقعاً هیچ زمانی بهتر از امروز برای شروع مجدد تمرینات و داشتن یک برنامه خوب تناسب اندام وجود ندارد. هم شما را در این ماه های سرد پرانرژی و هم خوش فرم و سالم نگه می دارد. اوه، طعم لته تعطیلات شما پس از یک عرق خوب بسیار شیرین تر می شود!