جمعه شب شما به رختخواب می روید ، به خود پوزخندی می زنید و مثل همیشه به خود قول می دهید که در این هفته اهداف ورزشی خود را برآورده خواهید کرد. و سپس ، درگیر طوفانی از کارهای نا تمام ، لیست کارها ، مشغله کاری ، مراقبت از کودکان و یا شبکه های اجتماعی می شوید و قبل از اینکه متوجه شوید ، پنجشنبه است و شما فقط یک بار ورزش کرده اید؟ همه ما همچین چیزی را تجربه کرده ایم. این یک اتفاق واقعی است. بعضی روزها ، هفته ها ، ماه ها ما خیلی مشغول کار هستیم و فرصت ورزش کردن پیدا نمی کنیم.

هنگامی که تقویم شما پر از کارهای نکرده است ، چند ترفند مخصوص (مانند “غذای خوشمزه” ، اما برای تناسب اندام ) وجود دارد تا در هرج و مرج کارها در مسیر تناسب اندام خود قرار بگیرید. برای حفظ سلامتی و تناسب اندام این هفت نکته را دنبال کنید ، حتی اگر بیش از حد مشغول کار هستیم و وقت کافی برای ورزش ندارید.

7 نکته تخصصی برای داشتن تناسب اندام زمانی که خیلی مشغله دارید

 شماره 1 تمرینات را به جلسات کوتاه تقسیم کنید

مطالعات نشان داده است که تمرین های کوتاه مدت می تواند به اندازه جلسات طولانی ورزشی موثر باشد ، به شرطی که حداقل 30 دقیقه در طول روز ورزش کنید. این بدان معنی است که فقط با انجام سه جلسه ده دقیقه ای (صبح ، ناهار و عصر به نظر برنامه خوی است) ، می توانید در اوج پیشرفت تناسب اندام خود باقی بمانید و از فواید سلامتی ورزش بهره مند شوید. آیا می خواهید تمرینات خود را پیشرفته تر کنید؟ حداقل در یکی از این جلسات تمرین اینتروال با شدت بالا قرار دهید تا کالری سوزی سریعتر انجام شود و عضلات سازی شروع شود.

شماره 2 از شب قبل آماده شوید

تجسم انگیزشی متناسب شدن با ورزش و احساس شگفت انگیز داشتن ، اولین قدم برای پایبندی به اهدافتان است. با این حال ، کمی اقدام به ورزش نیز به همان اندازه برای ادامه دادن مهم است. از شب قبل خود را برای موفقیت آماده کنید. 10 دقیقه وقت بگذارید تا لباس های ورزشی خود را آماده کنید ، کفش های خود را در آورید ، بطری آب خود را پر کنید ، وعده های غذایی قبل و بعد از تمرین را آماده کنید و تصمیم بگیرید که روز بعد چه نوع ورزشی کنید.

شماره 3 تمرین خود را مانند یک قرار کاری برنامه ریزی کنید

اگر یک جلسه یا قرار ملاقات داشته باشید حتما در آن جلسه حاضر می شوید زیرا وقت خود را برنامه ریزی کرده اید و می دانید دیگران به حضور شما حساب می کنند. با تعیین زمان (های) مشخص در برنامه خود برای ورزش ، جای بهانه کمتری برای خود می گذارید. ما نمی گوییم کار از پیش تعیین نشده ای مانع اهداف شگفت انگیز شما می شود ، اگر اختلالی در برنامه شما رخ داد ، مشکلی نیست می توانید ساعت جلسه ورزشی خود را تغییر دهید ، همانطور که اگر قرار ملاقات داشتید ، ساعت آن را تغییر می دادید.

کمک حرفه ای: برای برنامه ریزی در تمرینات و تنظیم یادآوری های تمرین از برنامه ما استفاده کنید!

شماره 4 به خودتان پاداش دهید!  سربلندی

به نظر شما ورزش کردن سرگرم کننده است؟ (به نظر ما سرگرم کننده است!) پس به دنبال ایجاد جذابیت هر چه بیشتر آن باشید! با تعیین پاداشهایی برای انجام جلسات ورزشی خود ، اطمینان حاصل کنید که برای خودتان ، سلامتیتان و تمام افرادی که تحت تأثیر سلامتی روحی و جسمی قرار دارند ، ارزش قائل هستید. این پاداش ها می تواند وعده غذایی / میان وعده غذایی سالم و جالب باشد ، یک شلوار ورزشی جدید ، لباس مورد علاقه تان یا حتی یک لیوان لاته شیر جو دوسر ، همین چیزهای ساده شما را در ادامه مسیر ، هیجان زده و با انگیزه می کند.

شماره 5 فقط 30 دقیقه زودتر بیدار شوید

اگر واقعاً فرصتی برای تمرین ندارید ، 30 دقیقه زودتر بیدار شدن و ورزش صبحگاهی خود را شروع کنید این بهترین فرصت شماست. تمرینات صبحگاهی نه تنها یک روش عالی و انرژی زا برای شروع روز شما است ، بلکه همچنین بعدازظهر و عصر شما را آزاد می کند تا بتوانید آنها را با کارهای دیگری پر کنید که باعث شادی و آرامش بیشتر شما می شوند.

شماره 6 انجام چند کار به طور همزمان (جلسات ، تماس های تلفنی و کارها)

یک ترفند کوچک از افراد ورزشکاران ، هر زمان که می توانید روی پاهای خود بایستید. زمانی که تلفن صحبت می کنید راه برو و صحبت کن ، در جلسه هستید (البته نه جلسه تصویری!) چند حرکت اسکات بزنید. کارهای در حال انجام دارید؟ همیشه دورتر پارک کنید و در صورت امکان از پله ها استفاده کنید. همین فعالیت های کوچک واقعاً باهم جمع می شوند و می توانند تفاوت قابل توجهی بین احساس کندی و ضعف با احساس تندرستی و پر انرژی بودن ایجاد کند.

شماره 7 به خودتان آسان بگیرید

زندگی در جریان است و گاهی اوقات زندگی می تواند بیش از حد پر مشغله باشد. وقتی این مشغله های زیاد پیش آمد ، به خودتان لطف کنید. یک روز (اصلا فدای سرتون حتی دو روز) کنار گذاشتن برنامه ورزشی ، باعث شکست پیشرفت تناسب اندام شما نمی شود. این کاری است که شما باید بیشتر اوقات انجام دهید. پس خود را ببخشید ، ادامه دهید و سپاسگزار باشید که می توانید روز بعد برنامه ورزشی را شروع کنید!

تمرینات کوچک که مزایای زیادی به همراه دارد

نمی دانید که چگونه یک تمرین کوتاه را برنامه ریزی کنید؟ ما شما را در این راه همراهی می کنیم.