روز ولنتاین همه چیزهای شکلاتی و قلبی را می طلبد ، و این کلوچه های چیپس شکلاتی روز ولنتاین یکی از بهترین ها در جهان است ، در عین حال بدون قند اضافه. این کلوچه ها را تمام خانواده دوست خواهند داشت!

این کلوچه ها فاقد گلوتن ، فاقد لبنیات ، فاقد سویا و فاقد شکر تصفیه شده هستند و در عین حال که از کوکی های شکلات سنتی ، سالم تر هستند ، بسیار خوشمزه نیز می باشند و هیچ کس متوجه نمی شود که با مواد اولیه سالم تهیه شده اند.

بنابراین ، چه بخواهید کوکی فصلی درست کنید و چه به یک هدیه خانگی سریع روز ولنتاین احتیاج دارید ، این کلوچه های چیپس شکلاتی روز ولنتاین را حتما امتحان کنید و یک هدیه عالی برای برنامه روز ولنتاین در خانه است.

کوکی های چیپس شکلات سالم و خوشمزه برای روز ولنتاین

مواد اولیه

نصف فنجان روغن نارگیل ، مایع

سه چهارم فنجان شکر نارگیل

2 عدد تخم مرغ

1 قاشق غذاخوری شیر جو دوسر

1 قاشق چایخوری عصاره خالص وانیل

1 قاشق چایخوری بیکینگ پودر

یک چهارم قاشق چایخوری نمک دریا

1 پیمانه آرد بدون گلوتن چند منظوره

نصف فنجان چیپس شکلات تلخ بدون قند

2 قاشق غذاخوری دانه کاکائو

ماست غیر لبنی و ترافل طبیعی روز ولنتاین (مانند برند سوپرنچرال)

طرز تهیه

مرحله شماره 1: ابتدا با اضافه کردن روغن نارگیل مایع ، شکر نارگیل و تخم مرغ ها به یک کاسه ، هم بزنید تا مخلوط شوند. شیر جو دوسر و وانیل را اضافه کنید.

مرحله شماره 2: بکینگ پودر و نمک را اضافه کنید و آرد بدون گلوتن را هر بار یک فنجان اضافه کنید و هم بزنید تا مخلوط شود.

مرحله شماره 3: چیپس شکلات و دانه کاکائو را اضافه کنید.

مرحله شماره 4: خمیر را به مدت 30 دقیقه در یخچال بگذارید.

مرحله شماره 5: قالب کوکی قلبی شکل را با روغن نارگیل چرب کرده و خمیر سرد شده را به قطر 2 سانتی متر پخش کنید. به کمک قالب خمیر را به داخل کوکی بر روی کاغذ پخت فشار دهید. قالب کوکی را برداشته و این کار را با بقیه خمیر ادامه دهید.

مرحله شماره 6: حدود 10 دقیقه بپزید.

مرحله شماره 7: اجازه دهید کوکی ها خنک شوند و سپس ماست بدون لبنیات و ترافل های دلخواه را روی آن بگذارید.

مرحله شماره 8: از این کوکی ولنتاین خوشمزه لذت ببرید!

روز عشق مبارک!

چه قرار است امسال ولنتاین را در خانه سپری کنید یا به دنبال یک شیرینی خوش طعم و در عین حال سالم روز ولنتاین هستید ، به دنبال چیزی جز این کوکی های چیپس شکلاتی روز ولنتاین نباشید. این کلوچه ها مملو از مواد اولیه سالم و همه طعم های لذیذی است که ما می خواهیم.

به دنبال دستور پخت های سالم تر هستید؟ برای دستیابی به دستورالعمل های منحصر به فرد با ما همراه باشید تا به شما کمک کنیم بدون نیاز به شمردن کالری و همراه با غذایی که دوست دارید سریعتر به اهداف تناسب اندام خود برسید.