مرکز راهنمایی

  • هر چقدر هم که دیوانه کننده به نظر برسد ، همه تمرینات و برنامه های تناسب اندام شخصی ما 100% رایگان است و هیچ هزینه ای بابت آن پرداخت نمی کنید. بله ، در واقع رایگان است و هیچ شعاری وجود ندارد. ما داده های شما را نمی فروشیم یا از آنها برای هدف قرار دادن تبلیغات استفاده نمی کنیم. در EnerGym ، ما به ایجاد یک بستر سلامتی و تناسب اندام برای نسل های مختلف فضا اختصاص داده ایم و به همین سادگی می خواهیم هیچ چیزی مانع از این نشود که مردم نتوانند از تمام تمرینات مربیان شگفت انگیز ما برای بهبود سلامتی و شادی شان استفاده کنند. یکی از ناامیدکننده ترین نکات در مورد تناسب اندام این است که 80 تا 90 درصد از افرادی که به بهبود سلامتی خود علاقه دارند یا نمی توانند هزینه محصولات یا خدمات مورد نیاز خود را پرداخت کنند یا حاضر نیستند هزینه آن را پرداخت کنند. ما در هر لحظه پس از اولین راه اندازی EnerGym این موارد را می دیدیم و احساس می کردیم که قادر به ایجاد یک نوآوری در صنعت تناسب اندام هستیم ، به همین دلیل تصمیم گرفتیم آن را برای همه کاملاً رایگان کنیم. لطفاً با به اشتراک گذاشتن EnerGym با دوستان ، خانواده و سایر شبکه های اجتماعی ما را در ماموریت خود برای تأثیرگذاری بر زندگی میلیون ها نفر یاری کنید. باز هم از اینکه بخشی از جنبش EnerGymهستید از شما تشکر می کنیم!
  • حتی می توانید دیگران را برای تمرین با شما در EnerGym دعوت کنید: 1. به قسمت دوستان در اپلیکیشن بروید. 2. روی دکمه دعوت ضربه بزنید. 3. دوستان را از مخاطبین خود انتخاب کنید. 4. دکمه ارسال دعوت نامه برای اضافه کردن آنها به عنوان دوستتان در EnerGym بزنید. همچنین می توانید هنگام ثبت نام در هر کلاس ، شروع کلاس درخواستی یا پیوستن به یکی از چالش های ما ، دوستان خود را برای پیوستن به شما دعوت کنید. پس از دوست شدن ، می توانید پیشرفت دوستان خود را مشاهده کرده و عکس های تمرین را برای یک مسابقه دوستانه ارسال کنید. روی عکس پروفایل دوستان خود ضربه بزنید تا آنها را تشویق کنید. خانواده و دوستان خود را به چالش بکشید تا به آنها انگیزه دهید و اجازه دهید آنها به شما انگیزه دهند!
  • با رفتن به قسمت پروفایل > تنظیمات در برنامه EnerGym و سپس ضربه زدن روی تغییر پروفایل می توانید ایمیل خود را تغییر دهید.
  • با رفتن به قسمت پروفایل > تنظیمات > تغییر برنامه می توانید برنامه تمرینی خود را تغییر دهید. در آنجا می توانید تنظیمات زیر را تغییر دهید: هدف تناسب اندام: فعال تر باشید ، وزن خود را کم کنید ، تن خود را سالم کنید ، عضله بسازید یا استرس را کاهش دهید طول برنامه: 4 هفته ، 8 هفته ، 12 هفته یا در حال انجام تمرینات در هفته: 2 تا 5+ تمرین مدت زمان تمرین: 5 تا 30+ دقیقه تمرینات مورد علاقه: همه انواع کلاس های مورد علاقه خود را انتخاب کنید برنامه شخصی شما هر هفته تمرینات را بر اساس انتخاب شما توصیه می کند اما فراموش نکنید - هر تمرینی که از برگه تمرینات انتخاب می کنید به عنوان هدف هفتگی شما محسوب می شود ، بنابراین اگر تمایل به انجام کاری متفاوت دارید در انتخاب تمرین دیگر تردید نکنید.
  • می توانید برنامه تمرینی خود را با راه اندازی مجدد راه اندازی کنید: به نمایه> تنظیمات> ویرایش طرح بروید سپس به سادگی روی راه اندازی مجدد ضربه بزنید با راه اندازی مجدد برنامه ، برنامه و پیشرفت برنامه شما بازنشانی می شود ، از هفته 1 شروع می شود اما نگران نباشید ، همیشه می توانید با مشاهده نمایه خود ، آمار طول عمر و سابقه فعالیت خود را مشاهده کنید.

با EnerGym همراه باش، از خودت راضی باش

عضویت رایگان