پنکیک غلات سر و صدای زیادی در دنیا کرده است ، یکی از گرایش های غذایی است که در سال 2020 پرطرفدار شده است و چه چیزی خوشمزه تر از مینی پنکیک های غلات ؟ ما با تهیه یک دستور غذای سرگرم کننده از پنکیک غلات به دنبال شروع صبح شما با سلامتی و لذت بیشتر هستیم.

این پنکیک غلات هم فاقد گلوتن و هم فاقد لبنیات است. ما از رنگ طبیعی خوراکی و ترافل طبیعی استفاده کردیم ، اما با این دستورالعمل می تواند با کاهش شربت افرا خالص ، میزان قند را بیشتر ، کاهش دهید.

آنچه برای تهیه پنکیک غلات برای صبحانه نیاز دارید

مخلوط پنکیک بدون گلوتن (مانند آرد کینگ آرتور)

رنگ طبیعی خوراکی گیاهی (مانند برند 365)

ترافل طبیعی

بطری یا قاشق چای خوری

پنکیک غلات طلایی

مواد لازم:

یک فنجان مخلوط پنکیک بدون گلوتن

یک تخم مرغ

یک و نیم قاشق غذاخوری روغن نارگیل مایع

⅔ فنجان شیر جو دوسر

روغن نارگیل اضافی برای پخت و پز

1تا3 قطره رنگ طبیعی خوراکی سبز

شربت افرا خالص برای سرو

ترافل طبیعی

طرز تهیه:

مرحله شماره 1: ابتدا افزودن مخلوط پنکیک بدون گلوتن همراه با تخم مرغ به یک کاسه بزرگ ، روغن نارگیل مایع و شیر جو دو سر ، شروع به هم زدن کنید تا مثل خمیر یکدست شود. در صورت استفاده از رنگ خوراکی طبیعی سبز ، 1تا3 قطره یا تا رسیدن به رنگ دلخواه اضافه کرده و خوب هم بزنید.

مرحله شماره 2: خمیر پنکیک را به یک بطری منتقل کنید یا به خمیر را در ظرف نگه دارید و با استفاده از یک قاشق چای خوری مایه را به ماهی تابه اضافه کنید.

مرحله شماره 3: یک ماهیتابه بزرگ را با روغن نارگیل اضافی روی حرارت متوسط ​​گرم کنید.

مرحله شماره 4: یک قاشق چای خوری از مایه را فشرده کنید تا یک مینی پنکیک درست شود. و داخل ماهی تابه بگذارید . آنقدر بپزید تا مینی پنکیک شروع به کف کردن کند و سپس آن را بچرخانید، تا 30 ثانیه بیشتر بپزید.

مرحله شماره 5: پنکیک های کوچک را به یک کاسه منتقل کرده و این روند را ادامه دهید تا تمام خمیر تمام شود.

مرحله شماره 6: با یک قطره شربت افرا خالص و ترافل طبیعی سرو کنید.

مرحله شماره 7: از خوردن آن لذت ببرید!

پنکیک غلات طلایی برای هر زمان

این دستور تهیه پنکیک غلات یک روش خوشمزه برای جشن ها می باشد ، اما نکته جالب دیگر در مورد پنکیک غلات این است که می توانید آن را به دلخواه خود تنظیم کنید. آیا می خواهید این دستورالعمل را به نحوه دیگری آماده کنید! دستور العمل را بدون رنگ خوراکی و مواد غذایی طبیعی تهیه کنید و به جای آن با مقداری توت تازه سرو کنید.

انتخاب های بی پایان برای تهیه و سرو آن دارید ، که می توانید با آن سرگرم شوید! امیدواریم این دستور پخت روزتان را فوق العاده کند.